9.4 C
Alexandroupoli
Wednesday, June 19, 2024

Το ψηφοδέλτιο του Συνδυασμού «ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ»

Σταύρος Σταυράκογλου, Υποψήφιος Δήμαρχος Αλεξανδρούπολης – Όλα τα ονόματα των Υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων

ΣΤΑΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

- Advertisement -

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

(Μέχρι τέσσερις (4) σταυρούς)

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΣΒΕΤΛΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΣΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΥΜΕΩΝ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΑΠΟΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΒΑΛΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΒΕΖΥΡΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΝΟΜΙΚΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΒΟΤΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΓΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΓΕΡΟΥΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΓΕΩΡΓΟΥΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΓΚΟΥΒΕΡ ΜΑΡΙΚΑ ΟΛΓΑ του ΣΤΑΝΙΣΛΑΒ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΓΛΗΝΙΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΓΟΪΔΑΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΚΑΛΑΝΤΑΡΗΣ) του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΔΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

ΕΛΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΣΑΑΚ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΚΑΪΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΚΑΡΑΣΜΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  (ΝΤΟΥΜΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΚΑΡΑΤΖΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΚΑΡΑΤΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΦΕΡΩΝ)

ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΚΑΤΣΙΠΤΣΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

ΚΕΣΕΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΚΙΤΣΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΚΛΑΡΝΕΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΚΟΪΜΤΖΕΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΚΟΜΗΤΗΣ ΔΟΞΑΚΗΣ του ΑΝΘΙΜΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)      

ΚΟΥΡΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΛΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΜΕΧΡΑΜΠΙΑΝ ΛΙΑ του ΡΑΦΑΗΛ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΜΠΑΜΠΟΥΡΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

ΜΠΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΔΟΥΚΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΜΠΑΤΑΡΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΜΠΕΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΜΠΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΜΠΟΥΚΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΕΣΤΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΝΤΟΝΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΟΥΛΙΑΝΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΠΑΝΤΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ)

ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΟΥΓΖΑΡ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΠΕΤΡΟΣΙΔΗΣ ΒΟΛΟΝΤΙΑ (ΒΛΑΝΤΙ ΠΕΤΡΟΣΙΑΝ) του ΜΑΝΟΥΚ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΠΙΤΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΠΟΡΤΟΚΑΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΑΘΑΝΑΗΛ (ΦΕΡΩΝ)

ΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΣΕΡΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΣΚΑΡΙΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΣΚΑΡΛΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΣΟΥΛΤΑΝΟΒΑ ΒΕΝΕΡΑ (ΒΕΡΟΝΙΚΑ) του ΓΚΑΛΙΜΖΙΑΝ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΤΟΤΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΤΡΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ (ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ)

ΤΣΑΝΤΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΤΣΑΡΑΓΚΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΦΕΡΩΝ)

ΤΣΙΦΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΤΣΟΡΜΠΑΤΣΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΦΑΛΕΚΑΣ ΔΗΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ)

ΦΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΦ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΖΟΥΡΑΜΠ (ΦΕΡΩΝ)

ΧΑΛΕΠΑΚΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΧΑΛΗΛ ΑΪΔΗΝ του ΣΕΛΑΕΤΙΝ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΧΑΣΑΝΟΓΛΟΥ ΣΕΛΗΜ του ΧΑΣΑΝ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΧΑΤΖΗΝΑΣΟΣ) του ΕΥΔΟΞΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Άβαντα

(Μέχρι δύο (2) σταυρούς)

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΑΡΙΝΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΜΑΤΕΝΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΥΠΑΤΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ

ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΚΕΥΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Αισύμης

(Μέχρι δύο (2) σταυρούς)

ΓΑΛΕΝΤΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

ΚΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΪΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ

ΤΖΟΥΜΑΡΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΦΟΥΝΤΟΥΤΖΑΚΛΗ ΟΡΧΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ

Υποψήφιος πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Κίρκης

(Ένας (1) σταυρός)

ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Αλεξανδρούπολης

(Μέχρι δύο (2) σταυρούς)

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΪΟΥ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΝΤΩΝΑΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΡΣΕΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΒΟΤΣΟΥ ΦΡΑΓΓΟΥΛΑ (ΦΡΑΓΓΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΓΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΙΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΟΥΡΔΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΣΑΛΗ του ΟΖΤΖΑΝ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΖΗΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΔΟΚΙΜΟΥ

ΚΑΖΑΚΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ

ΚΑΛΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΚΟΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΕΡΠΕΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ του ΙΒΑΝ

ΜΕΜΙΣ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΪΛΑΝ του ΚΟΥΡΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ (ΖΕΦΗ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΙΧΟΥΔΗ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΓΟΥΡΗ

ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

ΠΑΛΛΙΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΑΠΑΒΛΑΣΑΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΛΗΜΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΠΟΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΑΝΚΟ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΦΑΤΜΑΤΑ του ΠΑΤΡΙΚ ΣΕΚΟΥ

ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΖΙΤΖΙΓΚΟΥΡΗ ΛΙΑ (ΜΑΓΓΙΔΗ) του ΒΑΧΤΑΝΓΚ

ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Άνθειας

(Μέχρι δύο (2) σταυρούς)

ΒΑΛΑΣΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΡΑΣΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΤΕΡΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Αρδανίου

(Μέχρι δύο (2) σταυρούς)

ΚΑΡΑΠΑΓΚΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΚΚΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΥΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΜΠΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΣΙΟΥΛΦΑ ΟΛΓΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Δορίσκου

(Μέχρι δύο (2) σταυρούς)

ΓΚΑΛΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΖΑΠΡΟΥΝΤΣΚΑΪΑ ΟΚΣΑΝΑ του ΓΙΟΥΡΙ

ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Δωρικού

(Μέχρι δύο (2) σταυρούς)

ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΑΝΔΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΣΑΡΙΜΠΕΚΙΔΗΣ ΑΝΤΡΑΝΙΚ του ΑΡΤΑΣ

ΤΣΑΡΟΥΧΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Καβησού

(Μέχρι δύο (2) σταυρούς)

ΓΟΥΜΕΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΑΪΣΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ

ΣΑΛΑΜΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Λουτρού

(Μέχρι δύο (2) σταυρούς)

ΑΡΟΥΤΙΟΥΝΙΑΝ ΑΝΤΕΛΙΝΑ του ΑΡΘΟΥΡΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΡΑΒΑΡΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΛΕΝΑΡΤ ΜΑΡΙΝΑ του ΤΑΝΤΕΟΥΣ ΑΝΤΟΝΙ

ΝΟΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΧΕΡΓΚΕΛΕΤΖΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Μάκρης

(Μέχρι δύο (2) σταυρούς)

ΑΜΠΕΤΙΝ ΣΑΛΗΟΓΛΟΥ ΦΕΪΦΖΗ του ΑΝΤΕΜ

ΒΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΑΖΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΙΑΚΗΡ ΓΚΙΟΥΛΣΕΡΕΝ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΦΕΛΑΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΧΑΤΖΗ ΣΑΛΗ του ΣΕΜΠΑΤΙΝ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Νίψας

(Μέχρι δύο (2) σταυρούς)

ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΗΛΙΑ

ΜΟΡΦΙΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΠΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΟΠΟΥΡΙΑΝ ΜΑΡΙΕΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΟΥΣΜΕΚΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΣΑΑΚ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Πέπλου

(Μέχρι δύο (2) σταυρούς)

ΓΙΟΚΝΩΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΚΟΡΗ ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΛΑΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΥ

ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΡΕΪΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΣΙΑΡΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Συκορράχης

(Μέχρι δύο (2) σταυρούς)

ΖΙΩΓΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕΡΗΜ ΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΥΛΣΕΝ του ΣΕΡΗΦ

ΜΕΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΡΑΜΑΝΤΑΝ (ΕΡΟΛ) του ΣΕΡΗΦ

ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΕΜΡΑΧ του ΕΡΕΤΣΕΠ

ΜΟΥΜΙΝ ΜΟΥΣΣΑ του ΜΟΥΜΙΝ

ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΑΘΑΝΑΗΛ

ΣΕΦΚΕΤ ΛΕΒΕΝΤ του ΣΕΦΚΕΤ

Υποψήφιοι σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας Φερών

(Μέχρι δύο (2) σταυρούς)

ΓΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΚΙΟΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΗΡΤΣΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ

ΠΕΪΧΑΜΠΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΠΟΥΛΑΡΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΠΡΑΣΣΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΡΟΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΖΙΤΑΡΙΑΝ ΑΝΤΖΕΛΑ του ΡΑΦΑΕΛ

Υποψήφιος πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Πυλαίας

(Ένας (1) σταυρός)

ΔΗΜΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

Υποψήφιος πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Τριφυλλίου

(Ένας (1) σταυρός)

ΒΟΣΒΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΠΟΝΤΣΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

spot_img
Wednesday, June 19, 2024

Latest News

Έκτακτα δρομολόγια του πλοίου «Αδαμάντιος Κοραής» λόγω τριημέρου Αγίου Πνεύματος

Για την κάλυψη των συγκοινωνιακών αναγκών και την καλύτερη εξυπηρέτηση του επιβατικού κοινού και των οχημάτων, για το τριήμερο...

More Articles Like This